یه مسابقه هست به نام " مافیا " که شبکه سلامت ساعت 8 شب پخش می کنه . بعضی موقع ها توی جمع های رفقا می شینیم دور هم بازی می کنیم . اوایل با خودم می گفتم این دیگه چه بازی مسخره ایه . اما وقتی دچارش شدم دیدم خیلی خیلی حال میده ! اینجا جاش نیست که جزئیات این بازی رو براتون توضیح بدم . اما همین قدر بگم که از بین 10 نفر بازی کن 3 نفر مافیا هستند که بقیه باید اونا رو کشف کنن و از بازی بندازن بیرون و اون سه نفر باید با هزار و یک جور دروغ و دغل به بقیا ثابت کنن که مافیا نیستن و سعی کنن نسبت مافیایی رو به اونایی بدن که مافیا نیستن تا اونا به جای مافیا حذف بشن و .

خلاصه . چیزی که می خوام بگم اینه که توی این بازی گناهِ " دروغ " به عنوان بخشی از این بازی پذیرفته شدست . چون ظاهرا دروغ به هر حال گناهه چه واقعی چه شوخی چه بازی و . اما ما که میشینیم با دوستان بازی می کنیم موظفیم که توی این بازی دروغ نگیم و با توضیح و استدلال اتهامات رو از خودمون دفع کنیم و به سمت دیگران بکشونیم . و این خیلی سخته خیلی سخت

+ پسرم چشماشو با دستاش گرفته میگه : " شب میشه دوستان " . امشب ساعت 8 اگه این بازی رو تماشا کردین متوجه منظورش می شین [لبخند]

+ راستی فکر کنم تکرارش هم همون شب ساعت 11 ست ! یعنی دو ساعت بعدش تکرارشو میده :| [لبخند]

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها