✉ پیامک اول : 10,000- ریال/ موجودی 310,000 ریال

* یادم آمد که یه زمانی توی این بانک حساب داشتم و هنوز هم دارم اما کارتشو ندارم . احتمالا برای هزینه اس ام اس بانک که سالیانه کسر میشه از حسابم کم شده . و این هم پیامک اونه .

✉ پیامک دوم : 10,000- ریال / موجودی 300,000 ریال

* خب یه بار کم میشه دیگه نه چند بار ! ولی هزینه اس ام اس که انقدر کم نیست ! این بیشتر شبیه پول شارژ موبایله . یعنی کی داره از حساب من استفاده می کنه ؟!

✉ پیامک سوم : 200,000,000+ ریال / موجودی 200,300,000 ریال

* چییییی ؟؟؟؟! این همه پول از کجا ؟!

✉ پیامک چهارم : 100,000,000+ ریال / موجودی 300,300,000 ریال

* دوباره ؟! جایزه بانک ؟ ارث ؟! :| چیه اینا ؟! 

✉ پیامک پنجم : 1,200,000- ریال / موجودی 299,100,000 ریال

* یه نفر داره ازش برداشت می کنه !

✉ پیامک ششم : 50,000- ریال / موجودی 299,050,000 ریال

* [حرارتم می خوابد] اینم که شبیه شارژ موبالیه . احتمالا حسابم رو واگزار کردن چون راکد بوده .

✉ و همین طور پیامک های بانکِ فلان ادامه داشت .

* بنده خدا در عرض یه روز 5 ملیونش رو خرج کرد ! چیکار داری می کنی با این پول بی زبون ! یه روزه چند برابر خرجیِ ماهانه یک خونواده خرج کرد !

✉ مشتری گرامی شماره موبایل شما از *******0939 به *******0938 تغییر یافت . بانک فلان !

* باید حدس می زدم .

+ اولش واقعا احساس کردم پولِ مال خودمه ! خانمم باورش شده بود بنده خدا . و خلاصه این که پیامک های عوضیِ یک بانک به این صورت با روانِ ما بازی کرد . این پول به دست ما نرسید اما حرف های زیادی برای ما داشت . که هنوز تا مفهوم این آیه فاصله زیادی داریم :

لِّکَیْلَا تَأْسَوْاْ عَلىَ‏ مَا فَاتَکُمْ وَ لَا تَفْرَحُواْ بِمَا ءَاتَئکُمْ  وَ اللَّهُ لَا یحُِبُّ کلُ‏َّ مخُْتَالٍ فَخُور (حدید 23)

تا دیگر از آنچه از دستتان مى‏رود غمگین نشوید، و به آنچه به شما عاید مى‏گردد خوشحالى مکنید، که خدا هیچ متکبر و فخرفروش را دوست نمى‏دارد

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها